ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Kraków, Apartamenty Biskupia

apartamenty biskupia

Kraków, Apartamenty na Placu Biskupim

apartamenty na placu biskupimKompleks apartamentów przy ul. Biskupiej położony jest w samym centrum miasta Krakowa, na spokojniej i bezpiecznej ulicy, dalekiej od hałasu i zgiełku ruchliwych ulic. Apartamenty mieszczące się w odnowionych kamienicach z początku XX wieku, zapewniają klimatyczną atmosferę podczas pobytu.

 

Urokliwa lokalizacja apartamentów łączy w sobie współczesną innowacje z komfortową przestrzenią. Centralne położenie na Placu Biskupim pozwala na swobodne przemieszczanie się po mieście (do Rynku Głównego jest zaledwie 7 minut), a w pobliżu znajduję się centrum handlowe Galeria Krakowska, oraz Stare Miasto z zespołem historycznej architektury.

 

Głównymi zabytkami, które warto odwiedzić w wolnym czasie, podczas wynajęcia apartamentów w Krakowie są pomniki kultury, do których zalicza się Kościół Mariacki, Sukiennice oraz oddalony parę minut Wawel. Oprócz tego słynne krakowskie restauracje, kawiarnie i miejsca rozrywkowe. Wynajęcie apartamentu na Placu Biskupim zapewnia nie tylko wygodne warunki mieszkalne, ale również szereg możliwości, z których warto skorzystać podczas pobytu w Krakowie.

Apartamenty Biskupia

Apartamenty Biskupia w Krakowie zostały wykończone na najwyższym poziomie oraz urządzone w jednolitym stylu. Przestrzenne apartamenty zapewniają komfortowe warunki mieszkalne poprzez dostępny aneks kuchenny z kompletem urządzeń oraz przyborami kuchennymi. Wynajmujący mają do dyspozycji lodówkę, płytę kuchenną i kuchenkę mikrofalową. Możliwości skorzystania z rozlicznych sprzętów AGD pozwala czuć się pewnie i swobodnie w wynajmowanym apartamencie. Sypialnia zapewnia wygodne łóżko oraz wyznaczone miejsce do pracy.

 

Dodatkowym walorem jest balkon z widokiem na piękny Kraków. Satelitarna telewizja oraz bezprzewodowy internet, który pozwala na przeglądanie internetu, korzystanie z poczty e-mail czy rozmów wideo. Apartamenty YourPlace oferują wachlarz dodatkowych usług dla gości takich jak transport z lotniska Balice oraz dworca Kraków Główny lub organizację wycieczek do najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc.

 

Oryginalne apartamenty i pokoje o najwyższym standardzie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić i poznać historię Krakowa oraz poszukują apartamentu w dogodnej lokalizacji.