ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

O nas

Od ponad 10 lat tworzymy dla Was wyjątkowe apartamenty, pragnąc byście poczuli się u nas jak w domu. W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt komfortowych mieszkań świetnie usytuowanych w samym centrum Krakowa - ok.10 min. piechotą od Rynku Głównego. Każdy z apartamentów posiada w pełni funkcjonalną i wyposażoną kuchnię i łazienkę a także TV i darmowe szybkie WiFi. Zapewniamy również świeżą pościel i ręczniki. Na życzenie gości dostępne są także turystyczne łóżeczka dla dzieci.

Cena, którą pokazuje nasz system to najlepsza całkowita cena za cały pobyt w apartamencie. Rozkład łóżek, klimatyzacje, garaże, dostęp dla osób niepełnosprawnych, balkony (dla osób palących) dla Waszej wygody zaznaczyliśmy w formie piktogramów.

Zapewniamy cały szereg usług dodatkowych: transfery, parking, wycieczki fakultatywne, masaż w zaciszu Waszego apartamentu. Wszystko to w atrakcyjnych, niższych niż u organizatora cenach. Sprawdź pełna ofertę tutaj


Jesteśmy do dyspozycji pod adresem email: rezerwacje@yourplace.pl lub telefonem +48 603 377 311

Tymczasem, możecie skorzystać z naszych rekomendacji na spędzanie wolnego czasu w Krakowie.

Poznaj Zespół Yourplace

O nas

Magda

Wiecznie zakochana - w ludziach, zwierzętach, nawet w drzewach, a szczególnie wodzie. Matka, żona, exploratorka podkrakowskich dolinek. Turystów porywa do baru mlecznego i gospody „Koko”, a ze znajomymi przesiaduje w „Międzymiastowej” i „Zazie Bistro”.

 

O nas

Aleksandra

Teatro, kino, literaturo i muzykomaniaczka. Nie odpuści dobrego jedzenia, wina i wyprawy w góry. Po godzinach możecie ją spotkać wszędzie tam, gdzie jest zielono, np. na Łąkach nowohuckich, najcześciej w towarzystwie licznej rodzinki.

 

O nas

Marta

Niewolniczka Swoich Pasji. Hotelarz, eventowiec, magister od Bliskiego Wschodu. Fanka smaków, zapachów, absurdu i śmiania się do bólu przepony. Lubi opowiadać o kulturach i religiach, zwłaszcza dzieciom. Podróżuje. Jeśli nie ma jej w pracy, spotkasz ją w jednej z ukochanych bliskowschodnich restauracji w malowniczej dzielnicy Kazimierz.


O nas

Beata

Kocha muzykę i zawsze doceni fajne jedzenie. Jej marzeniem jest wprowadzenie lubelskich cebularzy by rządziły Krakowem razem z tradycyjnym obwarzankiem. Odpowie na każde pytanie o nocne życie Krakowa. Jej gwiazda błyszczy najbardziej podczas imprez przy ulicy Dolnych Młynów. Uważaj! Ciężko dotrzymać jej kroku :)

 

O nas 

Beata

Od kilku lat pokonuje samą siebie pokonując coraz wyższe górskie szczyty. Jej ukochany deser to legendarne lody na ulicy Starowiślnej, niezmiennie od 50 lat robione wg sekretnej rodzinnej receptury. Zakochasz się w nich!
 

O nas

Aneta

Jej pasja to projektowanie, szycie, prucie, tworzenie! Jej torebki, torby, worki, plecaki to prawdziwe skarby handmade'u! Zadba o to, byście trafili na jeden z tradycyjnych kiermaszy  regionalnych  na Rynku Głównym i Rynku Podgórskim.
 

O nas

Kuba

Nurek kochający dobre kino, muzykę i e-sport. Zaprasza na krakowski Zakrzówek gdzie oprócz spacerów można nurkować w zalanym kamieniołomie. Lazurowa woda, wraki autobusów i samochodów na dnie...musisz to zobaczyć! 


O nas

Piotrek 

Akwarysta i fan paintballu (do rybek nie strzela). Uwielbia taktyczne rozgrywki na polu bitwy. Każdemu kto odwiedza Kraków poleca poligon na ul. Kolnej. Ośmielisz się wyzwać go na pojedynek?

 

O nas

Krystyna

Kocha kino, fotografię i wszelkie maści visual arts. Jej hobby to yoga oraz pływanie.  Możesz ją spotkać w krakowskim starym, kultowym "Kinie Pod Baranami”.

 

O nas  

Damian

Wróg samochodów, fanatyk spacerów. Wszędzie stara się dojść na piechotę. Kocha pić kawę w uroczych lokalach na krakowskich plantach, najlepiej z widokiem na teatr Słowackiego. 

 

O nas 

Nastazja

Prywatnie skrzypaczka uzależniona od seriali TV. Uwielbia zaciszne kawiarnie na placu Mariackim i zakręcone zjeżdżalnie w parku wodnym.   

 

O nas

Yulia

Lubi podróżować i odkrywać nowe interesujące miejsca. Kocha Kraków za piękne zabytkowe centrum i autentyczny Kazimierz. Inspirują ją weekendowe spacery brzegiem Wisły.

 

 

O nas

Radek

Niepoprawny optymista. Uwielbia rywalizację i sport w każdej postaci. Od lat śledzi Formułę 1 oraz Roberta Kubicę. Chętnie zmierzy się z każdym chętnym na torze gokartowym gokarting.com.pl. W zimie cieszy się jak dziecko jeżdżąc na nartach, w lecie co czwartek biega za piłką udając Leo Messiego.  

 

O nas

Ania

Uzależniona od podróży w nieznane. Odwiedziła już prawie 100 krajów. Do bólu zorganizowana. Zna wszelkie podkrakowskie miejsca na wycieczki - piesze i rowerowe. Kocha naturę, uwielbia teatr i szalone rollercostery w Energylandii. Uwielbia orientalne smaki i zapachy. Dzień bez sportu to dla niej dzień stracony. W ogole każdy dzień musi wykorzystać na maxa.

 

O nas

Paweł

Uwielbia być panem samego siebie. Jak mógłby wybrać tylko jeden środek lokomocji to byłby to rower, ale, że nie ma takiej potrzeby, to Land Rover Defender i Africa Twin są w jego stajni. Kraków zafascynowal go swoim klimatem. Uwielbia spać, pozytywnych ludzi oraz sport w każdej postaci. Najbardziej cieszy go każdy zadowolony gość oraz współpracownik apartamentów Yourplace :) Czasami wymyka sie z biura na półgodzinny basen w IMCA albo na spacer po Plantach.