ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Apartamenty dla Każdego w Krakowie

apartamenty dla każdego w krakowie

Apartamenty dla firm

Apartamenty dla firm gwarantują kompleksową ofertę, dzięki której goście mogą  korzystać  ze wszystkich udogodnień, nie wychodząc na zewnątrz. To komfortowe miejsce, w którym mogą odbywać się zarówno spotkania biznesowe, jak i miejsce odpoczynku po ciężkim pracowitym dniu wypełnionym spotkaniami. Apartamenty położone są w centrum Krakowa z dobrze rozwiniętym dojazdem do najważniejszych miejsc na mapie biznesowej miasta. Wysoka jakość organizacji pobytu biznesowego i czasu wolnego to niezapomniany czas spędzony w apartamencie dla firm dopasowanym do potrzeb klientów biznesowych.

Apartamenty dla przyjaciół

tanie noclegi w apartamentach krakówPrzestronność apartamentów dla przyjaciół pozwala na swobodny odpoczynek. Dodatkowa przestrzeń, na jaką możemy liczyć w apartamencie, jest sporym luksusem, a zarazem udogodnieniem. To oferta dla osób, które przykładają wagę do atrakcyjnych cen i wysokiego standardu miejsca noclegowego. Apartamenty wyposażone są w telewizory z dostępem do wielu kanałów oraz mają bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Apartamenty dla rodzin

Oferty apartamentów dla rodzin wyposażone są we wszystkie wygody, tak aby pobyt noclegowy przebiegał komfortowo i przyjemnie. Każdy apartament dla rodziny w Krakowie wyposażony jest w oddzielną kuchnię lub aneks kuchenny, który daje możliwość przyrządzania posiłków o każdej porze, co pozwala korzystać z urlopu rodzinnego zgodnie z własnym planami. Apartamenty oferują swoim klientom różne poziomy bezpieczeństwa i prywatności. Dlatego goście mogą cieszyć się optymalną przyjemnością i prywatnością. 

Apartamenty dla studentów

Apartamenty dla studentów zlokalizowane są w atrakcyjnych miejscach Krakowa, nie tylko turystycznych, ale także rozrywkowych. Wystarczy wyjść z apartamentu, aby znaleźć się w centrum wydarzeń. Kraków wieczorami tętni życiem. To miasto jest pełne restauracji, pubów i kawiarni, które pozwolą nam miło spędzić czas. To idealna propozycja noclegów dla studentów, którzy oczekują innego standardu niż w hotelowym pokoju.

Apartamenty dla szkół

Apartamenty dla szkół zlokalizowane są blisko starego miasta, będącego sercem turystycznego i kulturalnego życia Krakowa. To stwarza idealne warunki pobytu większych grup zorganizowanych np. podczas wyjazdów i wycieczek szkolnych. Wynajęcie apartamentów dla szkół sprzyja efektywnemu zwiedzaniu średniowiecznego Krakowa, który w swojej różnorodnej ofercie zabytkowej pozwala na niezapomniane wrażenia. Po intensywnym dniu zwiedzania Krakowa w apartamencie odpoczynek będzie komfortowy oraz funkcjonalny. Oferujemy apartamenty dla grup 8,10,12, 15 a nawet 20 osobowych w jednej lokalizacji.

Apartamenty dla zakochanych

Jeśli cenimy sobie komfort i prywatność podczas swojego pobytu w Krakowie, apartament dla zakochanych będzie najlepszym rozwiązaniem. Apartamenty zlokalizowane w centrum Krakowa dają możliwość odpoczynku i relaksu po romantycznie spędzeniu dnia podczas spacerów po zabytkowym i urokliwym mieście, z licznymi klimatycznymi kawiarniami i restauracjami. Apartament dla zakochanych to miejsce, w którym możesz  spędzić wyjątkowy czas ze swoją drugą połówką, ciesząc się spokojem i intymnością w komfortowych warunkach. O każdej porze dnia i nocy możesz liczyć na wygodę, komfort i bezpieczeństwo, które gwarantują Ci nasze apartamenty dla zakochanych w Krakowie!