ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Apartamenty Stare Miasto Kraków

apartamenty stare miasto krakówApartamenty Stare Miasto Kraków

apartamenty stare miasto krakówNasze apartamenty na Starym Mieście w Krakowie to twoja oaza ciszy i spokoju pośród zgiełku i hałasu w centrum miasta. Prowadzimy wynajem apartamentów w Krakowie od wielu lat. Zdobyte przez nas dzięki temu doświadczenie pozwala na dogłębną znajomość potrzeb naszych klientów.

 

Noclegi w Krakowie na Starym Mieście mogą być bardzo drogie. Jednak nie u nas. Znajdziesz w naszej ofercie apartament w centrum miasta, który sprosta twoim wymaganiom i oczekiwaniom w zaskakująco niskiej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas kwatery pozostawały w jak najwyższym standardzie oraz najbardziej konkurencyjnej, korzystnej cenie. 

 

Mamy szeroki wybór lokali: duże, przestronne rodzinne apartamenty w centrum Krakowa, jednoosobowe mieszkania blisko lotniska dla podróżujących biznesmenów, piękne apartamenty z romantycznym widokiem dla zakochanych par, wieloosobowe apartamenty w centrum Krakowa dla wycieczek oraz imprezujących studentów. Nasze apartamenty na Starym Mieście to świetna baza wypadowa zarówno na całodzienne zwiedzanie zabytków tego historycznego miasta, jak i miejsce, z którego blisko do najciekawszych klubów nocnych i imprez. Obojętnie co sprowadza cię do Krakowa, noclegi w Krakowie na Starym Mieście to tania i atrakcyjna opcja dla każdego. 

Apartamenty blisko Rynku w Krakowie

Apartament w centrum miasta to nie tylko piękne widoki na znane zabytki, ale też funkcjonalność, ergonomia przestrzeni i wygoda. Zarówno mniejsze, jak i większe apartamenty blisko rynku dostępne w naszej ofercie są tak zagospodarowane, aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści z dostępnej przestrzeni. Naszym celem jest to, abyś poczuł się u nas wygodnie i przytulnie jak we własnym domu. Staramy się, aby wynajem apartamentów w Krakowie był dla ciebie samą przyjemnością.

 

Rodzinne apartamenty w centrum Krakowa są bardzo dobrze wyposażone dla potrzeb każdego – także małych dzieci. Jeśli natomiast nasze apartamenty Stare Miasto Kraków nie spełniają twoich oczekiwań, z chęcią dostosujemy je do twoich potrzeb, dostawiając dodatkowe łózko, udogodnienia dla dzieci lub wszelkie inne funkcje, których może ci brakować.

Atrakcje turystyczne Starego Miasta w Krakowie:

  • Kościół Mariacki
  • Rynek w Krakowie
  • Sukiennice
  • Barbakan
  • Wawel (Zamek Królewski)
  • Kazimierz
  • Wieża Ratuszowa
  • Zabytkowe ulice: Grodzka, Franciszkańska, Floriańska i inne