ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Apartamenty w Centrum Krakowa

apartamenty w centrum krakowa

apartamenty z parkingiemApartamenty w Centrum Krakowa 

Kluczem do idealnego pobytu wypoczynkowego w Krakowie jest odpowiednio wybrany apartament. Usytuowany w spokojniej i cichej dzielnicy apartament pozwoli w pełni wypocząć i zrelaksować się po przebytym dniu.

 

Apartamenty w centrum Krakowa zlokalizowane są w samym sercu starego miasta, usytuowane w klimatycznych kamienicach. Doskonała lokalizacja pozwala skorzystać z licznych atrakcji turystycznych na terenie Krakowa, i zachęca do spacerów historycznymi ulicami na tle zabytkowej architektury Krakowa. W trakcie luźnych spacerów można odkryć wiele interesujących i klimatycznych miejsc, których na terenie Krakowa zdecydowanie nie brakuję.

 

Noclegi w centrum Krakowa nie tylko wyróżniają się komfortem, przestronnością wnętrza, ale przede wszystkim niezależnością podczas pobytu. Atutem apartamentów w centrum Krakowa jest fakt, że z łatwością można dotrzeć pieszo do wszystkich zabytkowych części miasta, lub skorzystać ze świetnie rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. W popołudnia i wieczory dni warto zarezerwować sobie czas i odwiedzić kawiarnie czy restauracje, które są wszechobecne w Krakowie. Pobyt urlopowy w centrum miasta Krakowa to idealny czas aby poznać krakowski szlak kulinarny.

 

Noclegi w Krakowie

 

Wynajęcie apartamentu w Krakowie to gwarancja korzystnej oferty adekwatnej do jakości i standardu. W każdym z oferowanych przez nas wnętrz znajduję się aneks kuchenny wyposażony w niezbędny do przyrządzania posiłków sprzęt, sypialnia i komfortowa łazienka. Dodatkowo apartamenty posiadają klimatyzację, dzięki której pobyt noclegowy będzie jeszcze bardziej wygodny. Apartamenty do wynajęcia w centrum Krakowa to nie tylko propozycja dla klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Stonowane barwy, komfortowe meble, gustowne dodatki tworzą nastrój wyciszenia i harmonii. Zapraszamy do korzystania z pobytów krótko i długoterminowych.

 

Nowoczesny styl wnętrz połączony z funkcjonalnym umeblowaniem tworzą idealne warunki do wypoczynku, zarówno po spotkaniach biznesowych, jak i intensywnych całodniowych wycieczkach po Krakowie. Wynajmowane mieszkania spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania klientów, a poczucie komfortu łączące z poczuciem prywatności towarzyszy już od pierwszych chwil spędzonych w wynajmowanym apartamencie.