ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Rodzinne apartamenty w centrum Krakowa

rodzinne apartamenty w centrum krakowa

Rodzinne apartamenty w centrum Krakowa

rodzinne apartamenty w centrum krakowaRodzinne apartamenty w centrum Krakowa są korzystnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Przystosowane są do zapewnienia dogodnych warunków rodzinie przyjeżdżającej na urlop wypoczynkowy. Wszystkie odznaczają się najwyższą jakością wykończenia, przestronnym wnętrzem oraz wygodą podczas użytkowania. Rodzinne apartamenty w centrum Krakowa zlokalizowane są w punkcie wypadowym na najpopularniejszych trasach turystycznych Krakowa.

Rodzinne apartamenty Kraków

Komfortowe apartamenty zapewniają miejsce dla każdego członka rodziny tak, aby mógł czuć się swobodnie. Przestrzenne wnętrze pozwala na spędzenie czasu rodzinnie podczas oglądania wspólnie telewizji lub przygotowywania posiłków. W telewizji dostępne są kanały dziecięce oraz podstawowe kanały, oraz WiFi. W większości rodzinnych apartamentów do wynajęcia jest klimatyzacja. Własna kuchnia to pełna dowolność przygotowywanych posiłków.

 

Przy takim udogodnieniu można samodzielnie zdecydować o jadłospisie i porach jedzenia, nie naruszając przy tym wakacyjnego budżetu. Nowoczesne apartamenty wyposażone są w wysokiej klasy sprzęty RTV. Apartamenty posiadają balkony, które są idealnym miejscem na śniadanie lub wieczorne spędzenie czasu. Wynajęcie rodzinnego apartamentu to gwarancja prywatności. To wszystko pozwala na stworzenie domowej atmosfery, trudnej do znalezienia w pokoju hotelowym, a tak cennej zwłaszcza podczas podróży z dziećmi. Do dyspozycji rodziny jest całe mieszkanie, łącznie z prywatną łazienką oraz kuchnią.

 

Takie rozwiązanie jest dla rodzin, które cenią sobie prywatność oraz niezależność. Apartamenty składające się z kilku pomieszczeń, które zapewniają swobodę i komfort dla całej rodziny. Po całym dniu, obfitującym w niesamowite wrażenia związane ze zwiedzaniem Starego Miasta w Krakowie, każdemu przyda się chwila ciszy i spokoju we własnym, oddzielnym pokoju. Natomiast przestrzenny salon jest doskonałym miejscem do wspólnych spotkań i posiłków. Część rodzinnych apartamentów w centrum Krakowa oferuje strzeżone parkingi, które pozwalają zostawić samochód w bezpiecznym miejscu.

 

Dodatkową opcją jest skorzystanie z informacji dotyczących atrakcji turystycznych na terenie całego Krakowa. W recepcji jest możliwość zakupu w rozsądnych cenach biletów do Energylandii lub Parku Wodnego w Krakowie. To świetna opcja do zapewnienia dzieciom rozrywki. Rodzinne apartamenty cieszą się dużym powodzeniem ze względu na indywidualny i niezależny pobyt połączony z funkcjonalnymi udogodnieniami w wynajmowanym apartamencie w centrum Krakowa.