ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Apartamenty na Weekend Kraków

apartamenty na weekend kraków

Apartamenty na Weekend w Krakowie

apartamenty na weekend w krakowieSzukasz zakwaterowania w Krakowie? Sprawdź naszą ofertę na apartamenty na weekend Kraków. Są to lokale, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Apartament w centrum miasta Krakowa, jest przestronny, wygodny, a na dodatek w przystępnej cenie.

Mamy duży wybór lokalizacji i rozmiarów mieszkań, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dogodnego dla siebie. Apartamenty blisko rynku w Krakowie są świetną bazą wypadową do skorzystania z imprez na mieście i zwiedzania popularnych zabytków. Apartamenty Kraków stare miasto to najlepsza lokalizacja w mieście w opłacalnej cenie.

Weekend w Krakowie

Nasze apartamenty na weekend to najbardziej popularna oferta, rozchwytywana przez turystów z całej Polski i spoza kraju. Jeżeli więc szukasz apartament na wynajem krótkoterminowy, zdaj się na opinię większości oraz na nasze doświadczenie – zaufaj nam, a dobierzemy idealną ofertę dopasowaną do twoich indywidualnych potrzeb.

Interesuje Cię wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy? Nie ma to znaczenia – w naszej ofercie znajdziesz oba, i to w konkurencyjnej cenie. Znamy się na branży hotelarskiej; wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych apartamentów pozwala nam na świetną znajomość wymagań naszych gości. Stale się rozwijamy, aby nasze apartamenty blisko rynku w Krakowie były w jak najwyższym standardzie. Chętnie dostosowujemy się do twoich oczekiwań.

Rezerwacja Apartamentów w Krakowie

U nas wynajmiesz apartament na nocleg w kilka minut, zaledwie kilkoma kliknięciami ze swojego laptopa lub komórki. Wystarczy sprawdzić dostępność lokali z wybranym terminie dla określonej liczby osób, aby apartament był Twój, na tak długo, jak tego potrzebujesz. Znajdziesz u nas oferty dostosowane specjalnie dla rodzin, biznesmenów podróżujących służbowo, zakochanych par, przyjaciół lub zagranicznych turystów.

Każdy nasz apartament na weekend posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę, pościel, ręczniki, HDTV oraz szybkie, bezpłatne Wifi. Są to idealne komfortowe apartamenty na weekend w Krakowie: wygodne i przytulne, w których poczujesz się jak w domu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, mailowo bądź telefonicznie, aby otrzymać dodatkowe atrakcyjne rabaty i promocje.

Co można robić na weekend w Krakowie?

  • odwiedzić Zoo w Krakowie
  • wybrać się do Muzeum
  • spędzić miło czas na Rynku w Krakowie
  • udać się pieszo na zwiedzanie miasta i jego zabytków (Wawel, Sukiennice, Barbakan)
  • zaszaleć w klubach
  • wybrać się na koncert, których w Krakowie nie brakuje