ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Wynajem Apartamentów w Krakowie

wynajem apartamentów w krakowie

Wynajem Apartamentów w Krakowie

wynajem apartamentów krakówInteresuje Cię wyjazd do Krakowa, a nie wiesz, gdzie w tym mieście można się zatrzymać? Prowadzimy wynajem apartamentów w Krakowie, który na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Tanie apartamenty w centrum Krakowa to żaden kompromis. U nas znajdziesz tylko wygodne apartamenty, które spełniają wszystkie potrzeby. Są przestrzenne, czyste, w przyjemnych, bezpiecznych okolicach, nie pozostawiają niczego do życzenia.

Prowadzimy wynajem apartamentów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem w branży hotelarskiej i zawsze jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wymaganiom i życzeniom naszych gości. Dbamy o najwyższy standard w jak najbardziej przystępnej cenie. 

U nas znajdziesz zarówno apartament na wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Bez względu na to, na jaki okres czasu potrzebujesz zakwaterowania w Krakowie, nasze apartamenty są idealnym rozwiązaniem. Wiemy, że spośród wielu ofert, wynajem apartamentów w Krakowie może być wyzwaniem, ponieważ ciężko znaleźć najbardziej dogodną ofertę. Zaufaj nam! Nasze wygodne apartamenty zadowalają tysiące gości rocznie, zarówno osób z Polski jak i turystów z zagranicy. Wynajem apartamentów w ścisłym centrum Krakowa jest banalnie prosty, i stać na to każdego.

Apartamenty do Wynajęcia w Centrum Krakowa

Apartament na wynajem długoterminowy jest możliwy – w dodatku z ceną specjalną. Opracowujemy swoją ofertę tak, aby była ona jak najbardziej opłacalna dla każdego gościa indywidualnie. Jeśli szukasz wygodnego apartamentu na wynajem krótkoterminowy, z pewnością znajdziesz u nas niepowtarzalną ofertę. Wynajem apartamentów w Krakowie możliwy jest u nas bezpośrednio, telefonicznie lub przez Internet. Jeżli potrzebujesz oferty indywidualnie dopasowanej do Twoich potrzeba - skotnaktuj się z nami, podaj nam swoje wymagania i oczekiwania a nasz zespół przygotuję wyjątkową ofertę noclegową w Krakowie.

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie opcję i ciesz się komfortem w przystępnej cenie. Wszystkie nasze apartamenty posiadają funkcjonalną i dobrze wyposażoną kuchnię oraz łazienkę, a także udostępniamy HDTV i szybkie WiFi do dyspozycji dla naszych gości. Z usług dodatkowych oferujemy śniadania, transfery, wycieczki po starym mieście, wynajem samochodów, a także bilety do rozmaitych atrakcji mieście i okolicach.