ikona_recepcja-01 ikona_recepcja-02

Apartamenty Wieloosobowe Kraków

apartamenty wieloosobowe kraków

Apartamenty Wieloosobowe w Krakowie

apartament wieloosobowy krakówJeśli przyjeżdżasz do Krakowa w kilka osób i nie możesz znaleźć dogodnego dla siebie i swojej grupy miejsca do spania, nasze apartamenty wieloosobowe z pewnością Cię zainteresują. Oprócz mieszkań jedno lub kilkuosobowych, mamy w naszej ofercie także noclegi dla grup samym centrum Krakowa. Posiadamy apartamenty sąsiadujące ze sobą w jednej lokalizacji (w jednym apartamentowcu) co umożliwia bliski pobyt grup nawet 15-20 osobowych.

Nasze komfortowe apartamenty są idealne dla zorganizowanych wycieczek. Rodziny, studenci i turyści podróżujący dużymi grupami nie muszą się rozdzielać na mniejsze grupy, spać w niewygodnych hostelach ani iść na żadne kompromisy. Duże apartamenty dla rodzin oraz apartamenty wieloosobowe spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.

Zakwaterowanie dla grup w Krakowie w naszych apartamentach jest banalnie proste do zorganizowania. Wystarczy poświęcić krótką chwilę, aby na naszej stronie internetowej wybrać ilość przyjeżdżających osób i dogodny dla nas termin, a my zajmiemy się resztą, aby sprawić, że apartamenty wieloosobowe będą gotowe na wasz przyjazd, a pobyt w wygodnym mieszkaniu niezapomniany. Jeżeli nie znajdujesz dogodnej dla siebie opcji - napisz do nas. Prześlij swoje wymagania a my pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej oferty noclegowej.

Noclegi Wieloosobowe w Centrum Krakowa

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonale znamy wymagania naszych klientów. Dlatego w ofercie znajdziesz zarówno małe mieszkania, jak i na apartamenty sąsiadujące ze sobią w jednym budynku dla 15-20 osób. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w doskonałej lokalizacji, blisko Rynku Głównego, Wawelu, czy Starego Miasta. Dzięki temu łatwiejsza jest komunikacja pomiędzy miejscem noclegowym a najważniejszymi zabytkami, które turyści chcą odwiedzić, spędzając weekend w Krakowie.

Apartamenty dla rodzin w Krakowie pozwalają podróżować z małymi dziećmi, którym stale należy poświęcać uwagę. Dla najmłodszych gości udostępniamy łóżeczka dziecięce oraz foteliki do karmienia. Także wieloosobowe apartamenty dla studentów w Krakowie dostosowane są do ich potrzeb – w samym centrum miasta, blisko klubów i uczelni, z szybkim, niezawodnym Internetem.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się jakie apartamenty wieloosobowe są obecnie dostępne, lub zadzwoń do naszej recepcji, jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego wyjazdu. Z chęcią doradzimy i pomożemy, aby maksymalnie umilić twój pobyt w tym pięknym, historycznym mieście.

W naszej ofercie znajdują się:

  • apartmanty w Krakowie dla rodzin i przyjaciół (dla 4, 5, 6, 7, 8, 9 osób)
  • apartamenty wieloosobowe dla grup (dla 10, 15, a nawet 20 osób)

Ww apartamenty są dobrze skomunikowane, znajdują się w jednym apartamentowcu lub w kilku budunkach na tej samej ulicy. O szczegóły pytaj naszą recepcję.